+420731021223 info@domovservis.cz

O firmě

Zjednodušte si život, ušetřete čas a svěřte úklid, údržbu a drobné i komplexnější úpravy do rukou vyškolených profesionálů společnosti Domov servis s.r.o. Naše služby využívají klienti od roku 2009 po celém Jihočeském kraji. Naším cílem je vždy vaše spokojenost. Zajistíme vysoce kvalitní provedení úklidu a údržbu společných bytových prostor, průmyslových hal, kancelářských objektů, bytů, firem a mnoho dalších objektů. Mezi naše stále klienty se řadí bytová družstva a SVJ, firmy, instituce ale i jednotlivci.

Co můžete očekávat:

  • Jakmile obdržíme poptávku, kolegové začínají pracovat na předběžné podobě
  • Budeme Vás kontaktovat z e-mailu info@domovservis.cz (kontrolujte raději i Spam) nebo Vám rovnou zavolá náš profík Ivo Šindler +420731021223
  • Společně probereme detaily, sdělíme přibližnou cenu a pokud bude pro Vás zajímavá, najdeme vhodný termín ke sjednání schůzky
  • Na schůzce zhodnotíme prostředí, vzhledem k náročnosti práce a navrhneme finální cenu – stále nic závazného. Budeme se snažit o vzájemnou spokojenost
  • Po dohodě vytvoříme objednávku a podle domluveného termínu vyšleme náš tým, který uklidí či opraví vše za Vás
  • Dáváme důraz především na ekologičnost, špičkovou kvalitu služeb, dodržování termínů a individuální přístup ke každé zakázce. Přejete-li si zajistit příjemné uklizené prostředí či jakékoli činnosti spojené s úklidem a s drobnými úpravami, neváhejte nám zaslat nezávaznou objednávku a my vás budeme v co nejkratší době kontaktovat.

Profesionalita

Vysoká kvalita díky dlouholeté zkušenosti.

Komplexní služby

Široká škála úklidových řešení na míru.

Flexibilita

Přizpůsobíme se vašim potřebám a plánům.

Nezávazná poptávka

Získejte individuální nabídku bez závazků.

Získejte online nabídku zdarma

Reference

Domov servis s.r.o. nabízí profesionální úklid, mezi naše klienty patří bankovní ústavy, zdravotnická zařízení, průmyslové podniky, ale i řada soukromých domácností.

"Domov Servis nám poskytuje skvělé služby úklidu společných prostor našeho bytového domu. Profesionální přístup, spolehlivost."

Marie K.

"Spolupráce s Domov Servis je bezproblémová. Rychlá reakce na naše požadavky, kvalitní úklid a vstřícný tým. Jsme spokojeni."

Pavel S.

"Díky Domov Servis máme čistý byt bez starostí. Přátelský personál a flexibilita v plnění našich potřeb. Velmi doporučuji pro individuální péči."

Lucie N.

KONTAKT

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Domov servis s.r.o.

Ivo Šindler
Jana Milíče 679

37001 České Budějovice

+420731021223

info@domovservis.cz